KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13724464
nr 1372 4464
Harald Skogsberg
(1889-1980), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1920. Motivet: 35x26cm
Harald Skogsberg, svensk bildkonstnär född 1889, död 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:30:58
100 kr
200 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Harald Skogsberg
Läs mer om Harald Skogsberg